Modüler Torbalı Hava FiltrasyonEndüstriyel Toz Toplama
SistemleriTek Endüstriyel Toz Toplayıcıda 4 Modüler Ünite

Ürün yelpazesindeki filtre ve sarf malzemelerinin üretiminde yüksek kaliteli ve profesyonel ürünler kullanılmaktadır. Mirac Endüstriyel Filtre, Hava ve Toz Filtrasyon çözümleri için uluslararası Sanayi Bölgesinde yer almaktadır.

 

Moduler Yapıda

Çeşitli Uygulamalar için Ekonomik, Yapılandırılabilir Performans

Kolay bakım ile güvenilir hizmet sağlar. Bilgisayarla tasarlanmış girişler ve deflektör plakalar, maksimum torba aralığıyla birleştiğinde, minimum aşınma ile optimum hava akışı sağlar. %50 daha fazla temizleme havası sağlayan gelişmiş valfler, daha verimli bir çalışma sağlar. Koleksiyoncunun ömrü boyunca başka hiçbir torba bu kadar değer sağlayamaz.

Mirac Endüstriyel Toz Toplayıcı Uniteleri

Mirac Endüstriyel Kanal Toplayıcılar, geleneksel endüstriyel toz toplama sistemlerinden %50 ila %70 daha küçük, daha küçük ayak izine sahip daha verimli bir hava filtreleme sistemi oluşturmak için tescilli bir nanofiber teknolojisi kullanır.


Yüksek&
Kapesite


Ağır Toz Yükleme için Damper Boşaltma.

Ağır toz yüklemesi olan uygulamalar için MB, kullanımı kolay bir Dumpster Discharge'a sahiptir. Bu seçenek, bir forklift kullanılarak taşınabilen 1,5 veya 2,3 metreküp / iki veya üç yarda metreküp kendinden boşaltmalı çöp konteyneri sağlar. Çöp kutusu, sistemi kapatan bir kapakla birlikte gelir, böylece döner valfe gerek kalmaz. Kapak, pakete dahil olan mekanik bir kaldırıcı ile çöp kutusundan kaldırılır.