HakkımızdaEndüstriye daha sürdürülebilir
Çözümler üretiyoruzMİRAÇ FİLTRE MAKİNA SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ filtrasyon sektöründe katma değer ekleyen yüksek kaliteli, uzman, dinamik bir filtre üretim, inovasyon şirketidir

Ürün yelpazesinde yer alan filtre ve sarf malzemelerin üretimi için yüksek kaliteli ve profesyonel ürünleri kullanılmaktadır. Uluslararası pazarda kendine yer edinmiş bir konumdadır.

 

Kalite:

İğneli keçe filtre kumaşları üretim aşamasında ön ve arka yüzü çift taraflı olarak yüksek teknoloji ile homojen şekilde iğnelenmiştir.

Firmamız malzeme alımı öncesinde mekanik, kimyasal ve fiziksel uygunluk ve mukavemet testlerini tarafsız laboratuvarlara yaptırmaktadır. Torbalar 3 sıra zincir dikiş ile dikilerek tam mukavemet sağlanmaktadır.

Proses ve Sisteme Uygunluk:

Sisteminizin gereksinimi olan ölçülere uygun, tam istenildiği ebatlarda üretim yapmaktayız. Filtre ve ekipmanınızın montajı için uygun ağız kısmı, kapak, agraf ve diğer aksesuarları özenle hazırlanmaktadır.


Kalite &
Garanti


Toz tutucu endüstride kullanılan Polyester, Meta Aramid, Ryton (PPS), Polimid (P84), PTFE, Polipropilen, PTFE (Teflon), Akrilik ve diğer keçeler ve kartuşlarımızda kullandığımız pileli materyaller Avrupa kalite normları ile üretilmektedir.

Tamamı %100 kendi hammaddesi ile imal edilmektedir. Hidrofob emprenye, gaze, kalender, yakma, parlatma, ePTFE membran kaplama gibi gerekli yüzey işlemleri titizlikle uygulanmıştır.

Garanti:

Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.