Mobirise Website Builder

Hakkımızda

MİRAÇ FİLTRE MAKİNA SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ filtrasyon sektöründe katma değer ekleyen yüksek kaliteli, uzman, dinamik bir filtre üretim, inovasyon şirketidir.
Ürün yelpazesinde yer alan filtre ve sarf malzemelerin üretimi için yüksek kaliteli ve profesyonel ürünleri kullanılmaktadır. Uluslararası pazarda kendine yer edinmiş bir konumdadır.

KALİTE:
İğneli keçe filtre kumaşları üretim aşamasında ön ve arka yüzü çift taraflı olarak yüksek teknoloji ile homojen şekilde iğnelenmiştir.
Firmamız malzeme alımı öncesinde mekanik, kimyasal ve fiziksel uygunluk ve mukavemet testlerini tarafsız laboratuvarlara yaptırmaktadır. Torbalar 3 sıra zincir dikiş ile dikilerek tam mukavemet sağlanmaktadır.

Garanti:
Toz tutucu endüstride kullanılan Polyester, Meta Aramid, Ryton (PPS), Polimid (P84), PTFE, Polipropilen, PTFE (Teflon), Akrilik ve diğer keçeler ve kartuşlarımızda kullandığımız pileli materyaller Avrupa kalite normları ile üretilmektedir.
Tamamı %100 kendi hammaddesi ile imal edilmektedir. Hidrofob emprenye, gaze, kalender, yakma, parlatma, ePTFE membran kaplama gibi gerekli yüzey işlemleri titizlikle uygulanmıştır.
Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.

Proses ve Sisteme Uygunluk:
Sisteminizin gereksinimi olan ölçülere uygun, tam istenildiği ebatlarda üretim yapmaktayız. Filtre ve ekipmanınızın montajı için uygun ağız kısmı, kapak, agraf ve diğer aksesuarları özenle hazırlanmaktadır.

Çevre Politikası

Yaşadığımız çevrenin korunmasının ve iyileştirilmesinin, işimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bilincinden hareketle; ürünlerimizin, girdilerimizin ve faaliyetlerimizin kalitesini, çevreye olan etkilerini en aza indirerek daha da artırmayı hedefliyoruz. Temeli “Önce İnsan" olan yönetim anlayışını benimseyen Miraç Filtre, çevrenin korunmasını yasal gerekliliklerin ötesinde, topluma olan saygının bir göstergesi olarak kabul etmiştir. Bu nedenle;

• Çevreyi temizlemek yerine kirletmemek düşüncesi ile çevre tahribine neden olan unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek,

• Çevresel performansımızı ve kalitemizi sürekli iyileştirmek, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve toplumun çevre bilincinin artırılmasına katkıda bulunmak,

• Gelişen çevre koruma sistemlerini ve tekniklerini izleyerek, küresel kaynakları etkin kullanmak,

• Hurda ve atık oranlarını azaltmak ve bunların değerlendirilmesini takip etmek,

• Üretim kaynaklarındaki kirlilik proseslerini ortadan kaldırmak ve

• Ürünlerimizin yaşam boyu tehlike yaratacak çevresel etkilerini tasarım aşamasında dikkate alarak kirlilik ve sağlık riski taşımayan hammadde kaynaklarından yararlanmak, hedefimizdir.


Çevre Koruma Faaliyetlerimiz

• Hava kalitesinin korunması,

• Su kirliliği kontrolü,

• Atık yönetimi,

• Çevre yönetim sistemi 

• Toplumu bilgilendirme olup, tüm Miraç Filtre ailesindeki çalışanlarımızın yaşanılır bir çevre yaratmak yönünde çaba sarf etmelerini arzu ediyoruz.

Adres:

Balçık, Organize Cd. No:89,
41400 Gebze/Kocaeli/Türkiye


İletişim:

E-mail: info@miracfiltre.com
Telefon: +90 (262) 751 47 10    *Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz

    Müşteri hizmetlerimiz ve Ar-Ge ekibimiz tüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaya hazır.